آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / بهترین مرکز بافت پارچه دستباف ایرانی

بهترین مرکز بافت پارچه دستباف ایرانی

آیا می دانستید بهترین مرکز بافت پارچه دستباف ایرانی در کاشان مستقر است و این مدل پارچه را در استان اصفهان با کیفیت برتر خواهیم داشت؟
پارچه های دستباف ایرانی جزو بی نظیر ترین محصولاتی هستند که در اروپا خواهان بسیار زیادی دارد. اما چه علت هایی سبب می شود تا این پارچه سنتی تا این حد پرطرفدار شود؟

  • بافت آن به وسیله دستی انجام می شود.
  • تبحر و هنر خاصی در امر تولید پارچه برای بافت پارچه دستباف لازم است.
  • هزینه های زیادی جهت تولید این مدل پارچه خرج می شود.
  • اکثرا از الیاف طبیعی هستند.

همانطوری که در چهار دلیل بالا بیان شد پارچه دستباف در اصل برای تولید شدن نیاز به هنر و کاربلدی خاصی دارد. کاشان از همان ابتدایی که بحث تولید و نساجی در ایران به وجود آمد جزو مراکزی بوده که بهترین تولیدکنندگان انواع پارچه را در خود جای داده است و خوشبختانه امروزه توانسته بخش عظیمی از امر صادرات پارچه سنتی دستباف را به خود اختصاص دهد.

پارچه دستباف ایرانی

اگر قصد دارید پارچه دستباف ایرانی تهیه کنید و یا کارتان در زمینه صادرات به اروپاست. پیشنهاد می کنیم حتما سفری به کاشان داشته و سعی کنید از نزدیک با تولیدکنندگان پارچه دستباف صحبت کرده و نمونه هایشان را بررسی کنید.
وقتی از نزدیک کارگاه های تولید پارچه هایی شبیه ابریشم یا پارچه دستباف را می بینید اطلاعات فنی شما و همچنین تجربه تا حد بالایی اضافه می گردد و قطعا همین مسئله بر روند کاری شما تاثیر مثبت خواهد داشت.

پارچه دستباف ایرانی

منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

پارچه نسوز

فروش انواع پارچه نسوز نفیس

آیامیزان فروش انواع پارچه نسوز نفیس می‌تواند ارتباطی به رنگ آن در هنگام فروش داشته …

دیدگاهتان را بنویسید