آراد برندینگ
خانه / پارچه دستباف کاشان / تولید پارچه دستباف کاشان

تولید پارچه دستباف کاشان

در کاشان شاهد تولید تیراژ بالایی از پارچه های دستباف هستیم که جزو هنر های اصیل حوزه صنعت نساجی کشورمان به شمار می رود و در امر صادرات خوشبختانه رشد چشمگیری داشته است.
پارچه دستباف به چه معنا است؟ آیا قرار است به صورت دستی بافته شود و از صفر تا صد قضیه تولید این پارچه به صورت دستی و به وسیله اشخاص انجام می شود.

پارچه دستباف کاشان

در ابتدای امر باید بدانیم کاشان جزو اولین شهر هایی بوده صنعت نساجی از آن پا گرفته و از همین شهر شاهد آغاز تولید پارچه و سایر اقلام نساجی از جمله فرش و موکت بوده ایم. اولین نساجی های کشور در همین شهر دایر شده و بزرگان فراوانی را در این شهر داشته ایم.
پارچه هایی مانند مخمل، پارچه حوله ای، پارچه ابریشمی و یا کار های دیگری که جزو پارچه های اصیل ایرانی هستند.
یکی از این مدل پارچه نوع دستباف است که به آن پارچه سنتی نیز می گوییم. معمولا به صورت دستی و با استفاده از دستگاه هایی که به وسیله شخص کار کرده و موتور ماشینی ندارد تولیدش به سرانجام می رسد.
پارچه دستباف کاشان
اگر در حوزه صادرات و معاملات بین الملل فعالیت دارید پیشنهاد می کنیم چندین مدل پارچه سنتی دستباف کاشان را نیز به مشتریان خود ارائه داده و سعی در افزایش اطلاعات خود برای این زمینه کاری باشید. زیرا تمامی مشتریان حوزه نساجی سنتی از جمله پارچه دستباف نسبت به خرید مدل های ایرانی آن جواب رد و نه نخواهند گفت.
منبع: پوشاک ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید