آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / صادرات پارچه دستباف ایرانی به اروپا

صادرات پارچه دستباف ایرانی به اروپا

صادرات پارچه دستباف ایرانی به اروپا می تواند رونق و جان تازه ای به حوزه نساجی کشور اهدا نماید و در زمینه اقتصادی کمک شایانی به چرخه تولید پارچه در ایران نماید.
قبلا هم به این نکته اشاراتی داشته ایم که تولید پارچه دستباف منظور دستی تولید کردن پارچه های سنتی است که اکثرا در اروپا برای تابلو یا حوزه تولیدات پوشاک، کیف و کفش به کار می رود که پارچه هایی همچون پارچه جاجیم، ترمه یا لیلی و مجنون نیز جزو همین خانواده قرار خواهند گرفت.

صادرات پارچه دستباف

پارچه دستباف برای صادرات به اروپا داوطلب خوبی است، کشور های اروپایی در صنعت تولید سنتی به دنبال تهیه پارچه های اصیل و دستباف خواهند داشت که یکی از کشور هایی که حتما دنبال تولیدکنندگان این مدل پارچه آن خواهند داشت ایران است. اگر بتوانید نظر اروپایی ها و شرکت های خریدار پارچه دستباف آنها را به سمت مجموعه خود جلب نمایید صد در صد در زمینه تجارت بین الملل قدم بزرگی برداشته اید که برای کشور دستاورد های بسیار خوبی خواهد داشت.
پارچه دستباف ایرانی
البته غیر از کشور های اروپایی حاشیه خاورمیانه و کشور های همسایه نیز علاقه شدیدی به انواع پارچه دستباف نشان می دهند که می تواند برای افزایش میزان صادرات این مدل پارچه نقطه مثبتی به شمار بیاید.
منبع: پوشاک ایرانی

مطلب پیشنهادی

پارچه نسوز

فروش انواع پارچه نسوز نفیس

آیامیزان فروش انواع پارچه نسوز نفیس می‌تواند ارتباطی به رنگ آن در هنگام فروش داشته …

دیدگاهتان را بنویسید